Виробництво сервіс інновації та інжиніринг

Віра-Сервіс Інтермаш представив кращі рішення

На Міжнародному промисловому форумі завод «Віра-Сервіс Інтермаш» представив кращі рішення підйомно-транспортного устаткування – лінійку спеціальних мостових кранів, включаючи пратцен-кран, який застосовується в цехах металургійного виробництва для транспортування сталевого прокату з температурою до 600 ° С.

Основна конструкція – двобалочний мостовий кран, як зразок кращих конструкторських розробок підприємства! Вантажозахватним пристроєм пратцен-крана служить траверса з подхватами, на яку навішені вантажопідйомні магніти і гаки. Візок пратцен-крана виконана поворотною на 360 °. Кран розрахований на важкий режим роботи в температурному середовищі, що перевищує + 40 ° С з великою продуктивністю завдяки високій швидкості руху. Вантажопідйомна машина є втіленням могутності і простоти експлуатації! Бюджетний і в той же час досить надійний і безпечний кран. В рамках форуму фахівці підприємства провели переговори з представниками промислових підприємства України, ближнього і далекого зарубіжжя.
Довідка: Міжнародний промисловий форум – найбільша промислова виставка України, яка з 2005 року входить до переліку провідних промислових заходів, офіційно сертифікованих і визнаних Всесвітньою Асоціацією виставкової індустрії (UFI).

Інші новини