Виробництво сервіс інновації та інжиніринг

Галузі

01
Машинобудування
Машинобудування

Пропонуємо продукцію підйомно-транспортного обладнання для підприємств машинобудівної галузі. ТОВ “ВСІ Інжиніринг” надійний партнер машинобудівних компаній з багаторічним досвідом поставок спеціальної підйомної техніки для машинобудування. Якісно підібраних для всіх рівнів виробничих потужностей і етапів процесу виробництва: від початку обробки матеріалів до складу готової продукції.
Технічне рішення для галузі машинобудування.
Мостовий кран (кран-балка) – оптимальне рішення при виконанні багатьох виробничих завдань, пов’язаних з необхідністю підйому або переміщення різних вантажів в закритих приміщеннях (особливо в приміщеннях з низькими стелями). Таке підйомно-транспортне обладнання встановлюється в цехах, на фабриках по переробці сільськогосподарської продукції, на складах і інших промислових об’єктах.

Отримати консультацію
02
Металургія
Металургія

ТОВ “ВСІ Інжиніринг” спеціалізується на виробництві і сервісі підйомно-транспортного обладнання для підприємств металургійної галузі. На металообробних комбінатах кранова техніка виконує роботу у важких режимах, тому від конструкції і механізмів кранів потрібна максимальна надійність і великий запас міцності. Конструктора нашого заводу в короткі терміни спроектують кранову техніку спеціально для Вашого металургійного підприємства з гарантією безпеки і довговічності експлуатації в умовах високих температур, необхідності захисту ключових вузлів крана від розплавленого металу. Якість продукції забезпечить надійну експлуатацію підйомно-транспортного обладнання з потенційно небезпечними вантажами і забезпечать стійку роботу в умовах безперервного виробництва.
Технічне рішення для металургії.
Спеціальний мостовий кран з обертовим візком для підприємств металургії призначений для виконання вантажопідйомних операцій з переміщення, навантаження та розвантаження вагонів, штабелів зберігання бухтами катанки масою понад 2-х тон і температурою до 300 ° С.

Отримати консультацію
03
Термінали
Термінали

ТОВ “ВСІ Інжиніринг” випускає кранове обладнання для логістичних комплексів, контейнерних терміналів, де використовуються підйомно-транспортне обладнання підвищеної потужності. Сьогодні для ефективної роботи не один залізничний або автомобільний термінал, морський або річковий порт не зможуть обійтися без контейнерних кранів, також кранової технікою обладнають великотоннажні судна, щоб самостійно завантажувати та розвантажувати вантажі. Кранове обладнання, що поставляються нашим підприємством забезпечують точність і безпеку роботи техніки, надійно і без пошкодження здійснюють транспортування і точне позиціонування навіть самих великогабаритних вантажів. Для обслуговування суден наше підприємство пропонує причальні контейнерні і портальні крани, а для складів з контейнерами – козлові контейнерні крани на рейковому ходу.
Технічне рішення для логістичних комплексів.
Козловий контейнерний кран – це невід’ємне обладнання для будь-якого автомобільного або залізничного терміналу. Найбільш вагомі переваги контейнерних кранів «Віра-Сервіс Інтермаш»: точність і простота управління, низький рівень енергоспоживання, невеликі витрати на обслуговування.

Отримати консультацію
04
Будівництво
Будівництво

Одна з найважливіших галузей – будівництво, яка вимагає високонадійного підйомно-транспортного устаткування. Споруда будинків і споруд різного типу неможливо виконати без підйомної техніки. ТОВ “ВСІ Інжиніринг” є надійним партнер багатьох компаній будівельної галузі з багаторічним досвідом поставок металоконструкцій і металоформ для монтажно-будівельних компаній.
Металоформи застосовуються для виготовлення залізобетонних виробів, які використовуються при будівництві мостів і шляхопроводів, промислових і житлових будівель, для виготовлення фундаментних блоків, панелей, плит перекриття, огорожі, колон, рігелей.
Конструкторський відділ заводу успішно виконує роботи по розробці форм за кресленнями або ескізами замовника, під необхідні габарити виробів, навантаження та інші особливості. Для індивідуальних замовлень завод виробляє переналагоджувані форми, для випуску в одній формі виробів з різними габаритами (довжина, ширина).
Технічне рішення для будівництва.
ТОВ “ВСІ Інжиніринг” випускає широкий асортимент металоконструкцій будь-якої складності, в тому числі для будівництва: каркасні металоконструкції, колони, ферми, балки, ригеля, ґратчасті конструкції, зв’язку. Також завод випускає широкий асортимент металоформ будь-якої складності: виготовлення технологічного оснащення унікальної складності для виробництва залізобетонних виробів, випуск простих і механізованих стенд-опалубок для виробництва залізобетонних балок довжиною до 33 метрів, виготовлення форм ЗБВ для домобудівництва (залізобетонні шпали, палі довжиною до 16 м, фундаментні блоки, панелі, плити перекриття, плити огорож, колони, перемички, сходові марші, ригелі).

Отримати консультацію
05
Енергетика
Енергетика

Один з напрямків, що випускається ТОВ “ВСІ Інжиніринг” – виробництво і сервіс підйомно-транспортного обладнання для підприємств енергетики, яке забезпечує виконання основних завдань, як на етапі виготовлення установок для вироблення енергії, так і є важливим елементом технологічного ланцюжка її виробництва. Кранова техніка нашого заводу успішно використовується для обслуговування систем для виробництва електричної чи теплової енергії, підйому бьефов гребель гідроелектростанцій, завантаження паливом котельнь теплоелектростанцій, проведення регламентних робіт турбін і їх компонентів.
Технічне рішення для підприємств енергетики.
Грейферний кран застосовується на підприємствах енергетики для перевантаження і транспортування сипучих вантажів (палива). Ми виробляємо грейферні крани з прольотом від 10,5 до 42 м, масою крана від 14,3 до 111,0 т. Насипна щільність вантажу – до 3,0 т / м3, максимальний розмір шматків для підйому і транспортування – 300 мм. Встановлена потужність двигунів – 43,5 або 48,5 кВт.

Отримати консультацію