Ru En
+38 (044) 332-35-32

Справи підприємства

21.08.2015

   Одні зв'язки ні зв'язки розриваються, а інші налагоджуються. Сьогодні ми маємо завантаження на 2-3 місяці, в роботі знаходяться 10 мостових кранів, буде підписано контракт ще на 17 кранів, є перспектива на найближчий період. Добре працюють спеціалісти комерційного відділу, також і я маю деякі зв’язки, і це все дає результат у пошуку замовників.  Працюємо не лише по Україні, знайшли партнерів з Грузії, Азербайджану, Білорусі та ін. Нам замовляють і крани, і металоформи, й інші види продукції, але на сьогодні більше кранів. У липні освоїли новий для нас вид продукції – це металоформи для баштових кранів, замовник залишився задоволений і якістю, і оперативністю, з якою ми спрацювали. Ми завжди себе позиціонуємо доброзичливо до клієнтів. Нашими пріоритетами є помірковані ціни, відповідальність за якість і терміни виконання замовлення.

   – Щось доводиться удосконалювати, чи змінилися підходи до виробничих процесів?

  – Ми не стоїмо на місці, вдосконалюємо виробництво, шукаємо сучасні комплектуючі матеріали, зокрема, співпрацюємо з одним із підприємств Болгарії, яке нам поставляє свої комплектуючі, також самі освоюємо вузли до кранів, які раніше закуповували у іноземців, а сьогодні ми їх уже робимо самостійно і вони відповідають європейським вимогам. Це дає значну економію та й завантаження роботою для наших працівників. Ми досягли співвідношення ціни, якості комплектації і це все дає можливість просувати нашу продукцію на ринках України й зарубіжжя. Сьогодні є задоволення від роботи, але ми не зупиняємося на досягнутому. Не буду зараз хвалитися, але через кілька місяців ми зможемо прозвітувати про свої успіхи щодо модернізації кранів, нових технологій та ін.

   – Із появою замовлень кількість працюючих збільшується ?

  – На початку року було 190 осіб, але в першому півріччі справи йшли не так добре і ми були вимушені скоротити колектив до 150, але сьогодні ми знову спеціалістів. У нас повністю завантажений механічний цех, тому є потреба в токарях, фрезерувальниках, слюсарях. Також ми прийняли на роботу інженера-конструктора, інженера-технолога, хочемо збільшити кількість працівників у відділі закупок, шукаємо менеджера по продажу. Зараз ми нарощуємо об'єми і у нас є потреба в спеціалістах. спеціалістах.

  – Окремим напрямком у роботі підприємства є патріотичні напрацювання, спочатку це волонтерські починання, які потім переросли в професійне виробництво.

   – У серпні ми фактично закінчили ремонти бронетехніки. На волонтерських засадах відновили 15 одиниць бойових машин, передали військовим, вони залишилися задоволеними. Нам привезли уже перший БТР, який ми ремонтуємо на умовах контракту і отримаємо за це кошти. Це пробний хід на замовлення Національної гвардії. Якщо їх задовольнить наша робота, то буде стояти питання про співпраці. В середньому ремонт однієї одиниці техніки коштує 700-800 тис. (на миколаївському, харківському заводах), наш контракт основується на менших цифрах, бо цей вид бізнесу нам не притаманний, наш бізнес – це крани, металоформи, Державні замовлення ми поки що не встигли отримати, це перспектива наступного року. У нас були спеціалісти, які вивчали нашу роботу і дали високу оцінку. Зараз ми готуємо технічну документацію, стенди для ремонтів. Спробували ми виготовити на замовлення і шафи для зброї. Замовник залишився задоволений ціною і якістю. На продукцію наклеїли свої координати виробника, вони розійшлися по кількох військових частинах і завдяки цьому отримали ще кілька замовлень. Також ми виграли тендер на виготовлення веж для прикордонників, є контракт, щоправда оплата буде після відвантаження продукції, така домовленість із військовими. Але у нас є кошти на виконання цього замовлення і ми з ним справимося.

   Є робота, є замовлення, є колектив, який хоче працювати, чого ще потрібно виробничникам?

Л. ІВАНОВА.

Джерело – газета «Вільне слово»